Još jedna vrijedna donacija od strane PD “IGMAN” d.d. Konjic

Obavještavamo građane Konjica da je dana 02.04.2021. godine PD „Igman“ d.d. Konjic ustanovi Dom zdravlja Konjic donirao 2500 setova za uzimanje briseva, radi PCR testiranja na COVID – 19.

Direktorica Doma zdravlja prim.dr. Jasminka Brkan – Hrvačić naglasila je da je vrijednost ove donacije naročito u ovom periodu za našu ustanovu od nemjerljive važnosti.

S obzirom na potrebe naše ustanove za ovim testovima zbog pandemije COVID – 19 i svakodnevnog testiranja naših sugrađana na COVID – 19, „Igman“ d.d. Konjic je po ko zna koji put pronašao razumijevanje za potrebe nas i naših građana i donirao navedene setove, zbog čega se JU Dom zdravlja Konjic direktoru „Igman“ d.d. Konjic gospodinu Đahidu Muratbegoviću, kao i svim zaposlenicima kompanije najiskrenije zahvaljuje.

Molimo Vas da se pridržavate preporučenih epidemioloških mjera!