Donacija setova za briseve na Covid-19

Obavještavamo građane Konjica da je „Igman“ d.d. Konjic ustanovi Dom zdravlja Konjic donirao 2000 setova za uzimanje briseva, radi PCR testiranja na COVID – 19.

Direktorica Doma zdravlja prim.dr. Jasminka Brkan – Hrvačić naglasila je da je vrijednost ove donacije naročito u ovom periodu za našu ustanovu od nemjerljive važnosti.

S obzirom na potrebe naše ustanove za ovim testovima zbog pandemije COVID – 19 i svakodnevnog testiranja naših sugrađana na COVID – 19, „Igman“ d.d. Konjic je po ko zna koji put pronašao razumijevanje za potrebe nas i naših građana i donirao navedene setove, zbog čega se JU Dom zdravlja Konjic direktoru „Igman“ d.d. Konjic gospodinu Đahidu Muratbegoviću, kao i svim zaposlenicima kompanije najiskrenije zahvaljuje.