Čestitka povodom Razamanskog Bajrama

J.U. Dom zdravlja Konjic svojim uposlenicima, poslovnim saradnicima i svim građanima islamske vjeroispovijesti upućuje iskrene čestitke povodom nastupajućeg praznika Ramazanskog Bajrama, sa željom da ga provedete u zdravlju, rahatluku i blagostanju, te u dobrom raspoloženju, dijeleći radost sa svojim najdražima.

Iako je na području općine Konjic trenutno stabilna epidemiološka situacija, molimo Vas da se u nastupajućim danima pridržavate propisanih mjera od nadležnih službi.

Nastavimo pisati pozitivne priče i pokažimo još jednom da možemo brinuti jedni o drugima, sa fizičkom distancom, ali i socijalnom solidarnošću.

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

Menadžment J.U. Dom zdravlja Konjic