PD Igman d.d. Konjic ponovo pomogao rad naše ustanove

JU Dom zdravlja Konjic upućuje iskrene zahvale PD „Igman“ d.d. Konjic koji je još jednom na našu molbu prepoznao njenu važnost i time pomogao rad naše ustanove. Naime, za sve zaposlenike u Službi Hitne medicinske pomoći donirana je zaštitna odjeća-uniforme za rad.

Direktorica Doma zdravlja prim. Brkan-Hrvačič dr. Jasminka je naglasila da će ova izuzetno vrijedna donacija omogućiti lakše izvršavanje svakodnevnih zahtjevnih poslova zaposlenika u Službi hitne medicinske pomoći kao i nesmetan rad u svim uslovima, te njihovu prepoznatljivost kao prvoj liniji koja pruža hitnu pomoć svima kojima je potrebna.

Ovim humanim gestom kompanija PD ”Igman” d.d. Konjic je ponovo pokazala da posluje kao  društveno odgovorna kompanija koja brine o potrebama lokalne zajednice i zaposlenicima u JU Dom zdravlja Konjic, te se još jednom najiskrenije zahvaljujemo kompaniji PD ”Igman” d.d. Konjic, direktoru Đahidu Muratbegoviću kao i svim zaposlenicima kompanije.